4,080
edits
mNo edit summary |
MatiasNTRM (talk | contribs) |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
|[[Holiday Tour]] | |[[Holiday Tour]] | ||
|[[Holiday Tour#Paid banners|Turbo Birdo Pack]] | |[[Holiday Tour#Paid banners|Turbo Birdo Pack]]<br><small>$39.99 / €43.99 / AU$62.99<br>December 17, 2019 – December 24, 2019 | ||
|- | |- | ||
|[[Jungle Tour]] | |[[Jungle Tour]] | ||
Line 21: | Line 21: | ||
|[[Los Angeles Tour (2020)]] | |[[Los Angeles Tour (2020)]] | ||
|[[Los Angeles Tour (2020)#Los Angeles Pipe 2|Los Angeles Pipe 2]]<br>([[Los Angeles Tour (2020)#Spotlights|spotlight]]) | |[[Los Angeles Tour (2020)#Los Angeles Pipe 2|Los Angeles Pipe 2]]<br>([[Los Angeles Tour (2020)#Spotlights|spotlight]]) | ||
|- | |||
|[[Mario vs. Peach Tour]] | |||
|[[Mario vs. Peach Tour#Token Shop|Token Shop]]<br><small>50 [[event token]]s | |||
|} | |} | ||
edits