29,176
edits
No edit summary |
(→List of game appearances: added info) Tag: Mobile edit |
||
Line 692: | Line 692: | ||
|- | |- | ||
|''[[Mario + Rabbids Sparks of Hope]]''||2022||[[Nintendo Switch]] | |''[[Mario + Rabbids Sparks of Hope]]''||2022||[[Nintendo Switch]] | ||
|- | |||
|''[[Super Mario Bros. Wonder]]''||2023||[[Nintendo Switch]] | |||
|} | |} | ||
edits