11,214
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 34: | Line 34: | ||
| width=23% align="center" colspan=2 | [[/XXVI/MK WTC|Mario Kart: Wheel Tips Corner]] <br><small>{{link|User|Castle Toad}}</small> | | width=23% align="center" colspan=2 | [[/XXVI/MK WTC|Mario Kart: Wheel Tips Corner]] <br><small>{{link|User|Castle Toad}}</small> | ||
| width=23% align="center" colspan=2 | [[/XXVI/Interview|Interview]] <br><small>{{fakelink|Yoshario}}</small> | | width=23% align="center" colspan=2 | [[/XXVI/Interview|Interview]] <br><small>{{fakelink|Yoshario}}</small> | ||
| width=23% align="center" colspan=2 | [[/XXVI/FTMV|FTMV]] <br><small>{{link|user|Stooben Rooben}}</small> | | width=23% align="center" colspan=2 | [[/XXVI/FTMV|FTMV]] <br><small>{{link|user|Stooben Rooben}}</small | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| width=23% align="center" colspan=2 | [[/XXVI/Music Supplier|Music Supplier]] <br><small>{{link|User|Neurario}}</small> | |||
|} | |} | ||