4,634
edits
Gold Luigi (talk | contribs) |
Gold Luigi (talk | contribs) (→List of courses: Added the Extra tracks from MKSC.) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|''N/A'' | |''N/A'' | ||
|- | |- | ||
|'''''[[Mario Kart: Super Circuit]]''''' | |'''''[[Mario Kart: Super Circuit]]''''' '''(Super Circuit tracks)''' | ||
|[[File:Mario Circuit MKSC icon.png|85px]]<br>[[GBA Mario Circuit|Mario Circuit]] | |[[File:Mario Circuit MKSC icon.png|85px]]<br>[[GBA Mario Circuit|Mario Circuit]] | ||
|[[File:Boo Lake MKSC icon.png|85px]]<br>[[Boo Lake]] | |[[File:Boo Lake MKSC icon.png|85px]]<br>[[Boo Lake]] | ||
|[[File:Cheese Land MKSC icon.png|85px]]<br>[[GBA Cheese Land|Cheese Land]] | |[[File:Cheese Land MKSC icon.png|85px]]<br>[[GBA Cheese Land|Cheese Land]] | ||
|[[File:Bowser's Castle 2 MKSC icon.png|85px]]<br>[[GBA Bowser's Castle 2|Bowser Castle 2]] | |[[File:Bowser's Castle 2 MKSC icon.png|85px]]<br>[[GBA Bowser's Castle 2|Bowser Castle 2]] | ||
|''N/A'' | |||
|- | |||
|'''''[[Mario Kart: Super Circuit]]''''' '''(Extra tracks)''' | |||
|[[File:MKSC Mario Circuit 2 Extra Cup Map.png]]<br>[[SNES Mario Circuit 2|Mario Circuit 2]] | |||
|[[File:MKSC Choco Island 1 Extra Cup Map.png]]<br>[[SNES Choco Island 1|Choco Island 1]] | |||
|[[File:MKSC Ghost Valley 2 Extra Cup Map.png]]<br>[[SNES Ghost Valley 2|Ghost Valley 2]] | |||
|[[File:MKSC SNES Donut Plains 2 Extra Cup Map.png]]<br>[[SNES Donut Plains 2|Donut Plains 2]] | |||
|''N/A'' | |''N/A'' | ||
|- | |- |
edits