12,392
edits
Line 195: | Line 195: | ||
|Cameo | |Cameo | ||
|2023 (36th Maximus Cup) | |2023 (36th Maximus Cup) | ||
|Nintendo Switch | |||
|- | |||
|''[[Super Mario RPG (Nintendo Switch)|Super Mario RPG]]'' | |||
|Playable character after being found in Forest Maze | |||
|2023 | |||
|Nintendo Switch | |Nintendo Switch | ||
|} | |} |
edits