69
edits
No edit summary |
|||
Line 412: | Line 412: | ||
|2005 | |2005 | ||
|Nintendo GameCube | |Nintendo GameCube | ||
|- | |- | ||
|''[[Mario Party 8]]'' | |''[[Mario Party 8]]'' | ||
Line 427: | Line 422: | ||
|2007 | |2007 | ||
|Arcade | |Arcade | ||
|- | |||
|''[[Super Mario Galaxy]]'' | |||
|Cameo in opening | |||
|2007 | |||
|[[Wii]] | |||
|- | |- | ||
|''[[Mario Party DS]]'' | |''[[Mario Party DS]]'' |
edits