3,504
edits
Line 280: | Line 280: | ||
|[[File:MKT Icon KoopaCapeRWii.png|120px]]<br>Wii Koopa Cape R | |[[File:MKT Icon KoopaCapeRWii.png|120px]]<br>Wii Koopa Cape R | ||
|[[File:MKT Tour54 IggyCupChallenge.png|120px]]<br>Do Jump Boosts<br><small>Lakitu, RMX Ghost Valley 1</small> | |[[File:MKT Tour54 IggyCupChallenge.png|120px]]<br>Do Jump Boosts<br><small>Lakitu, RMX Ghost Valley 1</small> | ||
|N/A | |||
|- | |||
![[Metropolitan Tour]] | |||
|3rd | |||
|[[File:MKT Icon AmsterdamDrift2R.png|120px]]<br>[[Amsterdam Drift 2|Amsterdam Drift 2R]] | |||
|[[File:MKT Icon LondonLoop3T WarioCowboy.png|120px]]<br>London Loop 3T | |||
|[[File:MKT Icon AmsterdamDrift2T.png|120px]]<br>Amsterdam Drift 2T | |||
|[[File:MKT Tour72 LuigiCupChallenge.png|120px]]<br>Time Trial<br><small>Wendy, Amsterdam Drift</small> | |||
|N/A | |N/A | ||
|} | |} |
edits