21,344
edits
m (→Statistics) |
mNo edit summary |
||
Line 38: | Line 38: | ||
|[[Spring Tour]] | |[[Spring Tour]] | ||
|[[Spring Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Spring Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |[[Spring Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Spring Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | ||
|- | |||
|[[Bowser Tour (2023)]] | |||
|[[Bowser Tour (2023)#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Bowser Tour (2023)#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |||
|- | |||
|[[Mii Tour (2023)]] | |||
|[[Mii Tour (2023)#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Mii Tour (2023)#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |||
|- | |||
|[[Princess Tour]] | |||
|[[Princess Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Princess Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |||
|} | |} | ||
Line 125: | Line 134: | ||
|I2.43=Wii Mushroom Gorge RT|R2.43=[[Wii Mushroom Gorge|Wii Mushroom Gorge R/T]] | |I2.43=Wii Mushroom Gorge RT|R2.43=[[Wii Mushroom Gorge|Wii Mushroom Gorge R/T]] | ||
|I2.44=GCN Mushroom Bridge|R2.44=[[GCN Mushroom Bridge]] | |I2.44=GCN Mushroom Bridge|R2.44=[[GCN Mushroom Bridge]] | ||
|I2.45=GBA Peach Circuit|R2.45=[[GBA Peach Circuit]] | |||
}} | }} | ||