21,344
edits
m (→Statistics) |
mNo edit summary |
||
Line 54: | Line 54: | ||
|[[Princess Tour]] | |[[Princess Tour]] | ||
|[[Princess Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Princess Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |[[Princess Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Princess Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | ||
|- | |||
|[[Night Tour]] | |||
|[[Night Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Night Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |||
|- | |||
|[[Pipe Tour]] | |||
|[[Pipe Tour#Spotlight Shop|Spotlight Shop]]<br>([[Pipe Tour#Daily Spotlight|Daily Spotlight]]) | |||
|} | |} | ||
Line 97: | Line 103: | ||
|I1.37=GBA Peach Circuit|R1.37=[[GBA Peach Circuit]] | |I1.37=GBA Peach Circuit|R1.37=[[GBA Peach Circuit]] | ||
|I1.38=N64 Mario Raceway T|R1.38=[[N64 Mario Raceway|N64 Mario Raceway T]] | |I1.38=N64 Mario Raceway T|R1.38=[[N64 Mario Raceway|N64 Mario Raceway T]] | ||
|I1.39=Wii Moonview Highway|R1.39=[[Wii Moonview Highway]] | |||
|I1.40=Piranha Plant Pipeline|R1.40=[[Piranha Plant Pipeline]] | |||
|I2.1=Sky-High Sundae|R2.1=[[Sky-High Sundae]] | |I2.1=Sky-High Sundae|R2.1=[[Sky-High Sundae]] | ||
Line 138: | Line 146: | ||
|I2.39=GBA Peach Circuit R|R2.39=[[GBA Peach Circuit|GBA Peach Circuit R]] | |I2.39=GBA Peach Circuit R|R2.39=[[GBA Peach Circuit|GBA Peach Circuit R]] | ||
|I2.40=N64 Mario Raceway R|R2.40=[[N64 Mario Raceway|N64 Mario Raceway R]] | |I2.40=N64 Mario Raceway R|R2.40=[[N64 Mario Raceway|N64 Mario Raceway R]] | ||
|I2.41=Piranha Plant Pipeline T|R2.41=[[Piranha Plant Pipeline|Piranha Plant Pipeline T]] | |||
}} | }} | ||