Peachette Cup: Difference between revisions
→List of courses
Line 172: | Line 172: | ||
|[[File:MKT Icon MapleTreewayTWii YoshiMiiRacingSuit.png|120px]]<br>Wii Maple Treeway T | |[[File:MKT Icon MapleTreewayTWii YoshiMiiRacingSuit.png|120px]]<br>Wii Maple Treeway T | ||
|[[File:MKT Tour24 ToadetteCupChallenge.png|120px]]<br>Ring Race<br><small>[[Baby Daisy]], DS Airship Fortress</small> | |[[File:MKT Tour24 ToadetteCupChallenge.png|120px]]<br>Ring Race<br><small>[[Baby Daisy]], DS Airship Fortress</small> | ||
|N/A | |||
|- | |||
![[Bowser Tour]] | |||
|12th | |||
|[[File:MKT Icon BowsersCastle3RGBA BirdoMiiRacingSuit.png|120px]]<br>[[GBA Bowser's Castle 3|GBA Bowser's Castle 3R/T]] | |||
|[[File:MKT Icon RMXBowsersCastle1 ShyGuyNinja.png|120px]]<br>[[RMX Bowser's Castle 1]] | |||
|[[File:MKT Icon MarioCircuitR3DS Peachette.png|120px]]<br>[[3DS Mario Circuit|3DS Mario Circuit R]] | |||
|[[File:MKT Tour25 MontyMoleCupChallenge.png|120px]]<br>Vs. Mega [[Dry Bowser]]<br><small>Any character, GBA Bowser's Castle 1</small> | |||
|N/A | |N/A | ||
|} | |} |