18,926
edits
Line 200: | Line 200: | ||
|- | |- | ||
|''[[Mario & Wario]]''||1993||SNES | |''[[Mario & Wario]]''||1993||SNES | ||
|- | |||
|''[[Mario Undōkai]]''||1993||Arcade | |||
|- | |- | ||
|''[[Super Mario All-Stars + Super Mario World]]''||1994||SNES | |''[[Super Mario All-Stars + Super Mario World]]''||1994||SNES |
edits